דלתות אלומיניום מחירים מומלצים

לקוחות רבים שואלים אותנו אלו דלתות עדיפות אלומיניום או חומרים אחרים? ומה ההבדל בניהם מבחינת המחיר? במאמר זה נסקור את האפשרויות ונדבר על ההבדלים במחירים.

דלתות אלומיניום הם בחירה מצוינת לדלתות פתיחה. האלומיניום נשאר מבריק, יפה ואיכותי במשך שנים, בניגוד לדלתות עץ שנהרסות עם הזמן, או דלתות מתכת שנוטות להחליד, והם גם כבדות ומגושמות. לדלתות אלומיניום יש את המראה המבריק והיפיפה וניתן לעצב אותם בכל מיני דגמים וצבעים.

דלת כניסה מאלומיניום

למה לבחור דלתות אלומיניום?
אלומיניום הוא חומר חזק וקל לעיצוב, שמאפשר עיצוב בצורות שונות, של הדלת. למשל, עיצוב דומה לדלת ברזל מעוצבת. ועם זאת, האלומיניום הוא עמיד ונשאר לשנים רבות, חזק ויפה, ללא סכנה של החלדה או הרס של הדלת. דלתות אלומיניום מאפשרות לכם לעצב דלת כרצונכם, במראה יפיפה ומיוחד בעזרת שילובים שונים של חלונות, סורגים או עיצובים מיוחדים שיתירו את כולם פעורי פה.

לאלומיניום ניתן להוסיף בזמן העיצוב פיגמנט צבע, שמקבע את צבע האלומיניום . כך מתקבלת דלת עם צבע חזק וייחודי, ומראה מדהים. הצבע לא ידהה בשמש או בגשם, והדלת תמיד תראה חדשה ומרשימה. על העיצוב הבסיסי של דלת אלומיניום ניתן להוסיף עיצובים רבים לפי הטעם האישי שלכם.

בטחון ובטיחות
דלתות אלומיניום מאפשרות לכן בטחון ורוגע. האלומיניום הוא חומר חזק ובטיחותי, שמתאים במיוחד לדלתות, וקשה לפרוץ אותו. בנוסף, אל דלתות האלומיניום ניתן להוסיף מנגנוני הגנה שונים, כדי להגביר את הביטחון והבטיחות של הדלת, ולשמור על הגרים בבית בצורה המיטבית.

ומה על המחירים?
אמנם מחירי דלתות אלומיניום גבוהות יותר ממחירי דלתות עץ או דלתות מתכת מסורתיות. אבל המחיר משתלם מאוד לטווח הרחוק. קנייה של דלת אלומיניום עושים פעם בחיים, והדלת תתאים בצורה טובה כל הזמן.

כאמור, השקעה בדלת אלומיניום מבטיחה לכם את בטחון ובטיחות, עם אפשרות להוספת מנגנוני הגנה. וכמובן העיצוב שכלול במחיר. ובכל זאת כדי לקבל את המחירים הטובים ביותר על דלתות אלומיניום מומלץ לפנות אלינו עם הדגם המבוקש על מנת שנתאים אותו בדיוק למה שרציתם בהתאם לתקציב.

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה