סגירת מרפסת אלומיניום – הדרך המהירה ביותר לחדר נוסף

סגירת מרפסת אלומיניום – הדרך המהירה ביותר לחדר נוסף!

בדירה שלכם ישנה מרפסת פתוחה, כזו שפונה אל הרחוב או דווקא אל החלק האחורי של הבניין. עד היום השתמשתם בה על מנת לצאת החוצה, לנשום מעט אוויר צח, לקרוא ספר בנוחות באור השמש או לחילופין, לתלות כביסה באוויר הנעים. אבל עכשיו, כשהמשפחה גדלה, אתם רוצים לנצל את המרפסת הזו לשימוש אחר, ולהפוך אותה לחדר מחדרי הבית. סגירת מרפסת באלומיניום היא הדרך לעשות זאת בצורה היעילה ביותר, הנוחה ביותר, המהירה ביותר וגם הזולה יותר והידידותית ביותר לסביבה.

סגירת מרפסת אלומיניום- אם כבר לסגור אז רק עם אלומיניום!

כדי לסגור מרפסת פתוחה ולהפוך אותה לחדר, אפשר להשתמש במגוון שיטות בנייה. באופן כללי, ניתן לבנות את החדר שעל המרפסת באמצעות בנייה רגילה, סטנדרטית, כמו כל בניה של מבנה. עם זאת, מדובר בבנייה שאורכת זמן רב, ויוצרת הרבה מאד רעש, לכלוך ובלגן, שלא לדבר על העלויות הכספיות הגבוהות שלה, מלבד זאת – בהרבה מקרים בנייה סטנדרטית היא כבדה יותר ומצריכה אישורים רבים כמו היתרי בנייה בהתאם למשקל הכללי אליו היסודות מותאמים – דבר זה בעייתי במבנים ישנים מכיוון שאז מתעורר הצורך בחיזוק יסודות, קירות תומכים וכו'.

בהתחשב בכך שמרבית האנשים מעוניינים להמשיך לגור בבית בזמן הבניה, בנייה רגילה לרוב אינה מתאימה. האפשרות השנייה והיעילה יותר, היא סגירת מרפסת אלומיניום. זוהי אפשרות של בניה קלה, אשר מאפשרת סגירה מהירה של המרפסת, במינימום של לכלוך, של רעש ושל הוצאות. סגירת מרפסת אלומיניום נעשית בדרך כלל באמצעות לוחות בניה קלה, אשר מורכבים מפרופילים העשויים מאלומיניום, כאשר ביניהם מונחות שכבות של פוליסטירן מוקצף, אשר יוצר בידוד לקירות של החדר החדש הנבנה במרפסת. הלוחות הללו, כמובן, מהווים שלד בלבד: על גביהם יש ליצור חיפוי מתאים לקירות, על מנת ליצור את המראה הסופי של החדר.

מה צריך בשביל סגירת מרפסת אלומיניום?

על מנת לבצע סגירה של מרפסת באלומיניום ובאופן כללי בעבודות אלומיניום מקצועיות יש צורך במספר קטן יחסית של עובדים, משום שההרכבה של לוחות האלומיניום פשוטה במיוחד, ואינה דורשת עבודה מורכבת או שימוש בציוד מכני גדול וכבד. ההרכבה של הלוחות נעשית באמצעות הדבקה פשוטה או ריתוך. לאחר ההרכבה הראשונה, יש ליצור תשתיות של חשמל ואינסטלציה בחדר, ולבסוף ליצור את החיפוי של הקירות, על מנת להשלים את המראה הסופי של החדר החדש והנאה.

איילת אלומיניום מתמחה בסגירת מרפסות והפיכתם לחדרים פעילים / חדרי שמש באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון עבודות אותם ביצענו ברחבי הארץ.

תמונות מפרויקטים אחרונים

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה