סגירת מרפסת – להפוך שטח לא מנוצל לחלק מהבית

גלו את הפוטנציאל הטמון במרפסת – באמצעות סגירת המרפסת!

מרפסת הבית יכולה לשמש לדברים רבים ומהווה יתרון משמעותי למבנה הבית. לעתים אף ניתן להשתמש בה על מנת להגדיל את שטח הבית בצורה פשוטה על ידי סגירת המרפסת, מזמינים אותך לצפות במגוון רחב של עבודות אלומיניום אותם בצענו עבור לקוחותינו, וליצור אתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר חינם.

ביחד עם בניית מרפסת נבנית במקביל פנטזיה נעימה וקלילה המאגדת בתוכה את הרצון שלנו למרחבים ואוויר. אנחנו כבר מתחילים לדמיין איך אנו יוצאים החוצה עם כוס הקפה שלנו בערב או בבוקר ונושמים את האוויר הנקי והצלול ומתמסרים לרוח על פנינו וכל זאת מבלי לצאת מהבית.

במרבית המקרים, המציאות הטופחת על פנינו גונזת את פנטזיית המרחבים שאותה טיפחנו וממצבת אותנו אל מול המציאות שבה אנו מגלים כי המרפסת הפתוח מביאה איתה אל תוך הבית את רעשי הרחוב, האבק והלכלוך. חלום כוס הקפה באוויר הנקי מתגלה כחוויה פחות סימפתית כאשר מדובר בשתיית קפה במקרה הטוב, בצמוד לשכנים או במקרה הפחות טוב אל תוך הפיח והרעש של הרחוב ההומה תחתינו. גם המגורים בבית מתחילים להיות צפופים במידה כזאת אשר גורמת לנו לחשוב על פתרונות להרחבת הבית.

אחד הפתרונות הנפוצים לכל מה שתיארנו כאן הוא סגירת מרפסת.

 

במאמרים קודמים הרחבנו על סגירת מרפסות מאלומיניום בירושלים, הפעם נדבר על סגירת מרפסת האופן כללי, ועל מגוון היתרונות.

לאור כל מה שקראנו כאן, ניתן להבין מדוע אנשים בוחרים לבצע הליך של סגירת מרפסת. ישנם כאלו הבוחרים לעשות זאת אך ורק בשל שיקולי חוסר מקום ורצון להגדלת שטח הבית בצורה הפשוטה והזולה ביותר וישנם כאלו הבוחרים לעשות זאת מכל השיקולים השונים אשר תארנו ועוד רבים אחרים.

תהיה הסיבה אשר תהיה, חשוב לדעת כי סגירת מרפסת הנה הליך אשר יש לעשותו על פי חוקי העירייה או המועצה שבה אתם מתגוררים. לרוב ניתן לסגור את המרפסת באמצעות תריסים או חלונות ללא אישורי בניה. סגירה באמצעים אחרים של בטון וכן הלאה איננה מותרת מבלי האישורים הנכונים ועל כן יש צורך לברר את החוקים באזור מגוריכם.

בשל הפשטות וחוסר הביורוקרטיה הכרוך בעניין מרבית האנשים בוחרים בסגירה על ידי חלונות או תריסים. בניגוד לשנים עברו שבהם אופציית תריסי הפלסטיק הייתה נפוצה ביותר, כיום קיימות דרכים יפות ואיכותיות לאיטום וסגירה של המרפסת.

סגירת מרפסת מאלומיניום מתבצעת לרוב באמצעות סוגים שונים של פרופילים – בלגי, קלאסי אופיס, יש להתאים את הפרופיל לסגנון הבנייה וסגירת המרפסת, מזמינים אותך להתייעץ אתנו בכל הקשור לסגירת מרפסות.

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה