פרגולה מאלומיניום האם כדאי?

לאור שאלות רבות של לקוחות בכל הקשור לפרגולה מאלומיניום, כתבנו מאמר המפרט על האפשריות לבניית פרגולה והאם תמיד מומלץ לבנות פרגולה דווקא מאלומיניום?

השאלה הראשונה שנשאל את עצמנו היא למה אנחנו רוצים לבנות פרגולה? האם זה בשביל פינת ישיבה במרפסת, האם ליופי? , האם אנחנו מתכוונים לתחזק אותה – יש לנו את הסבלנות ואת התקציב?, האם נרצה בהמשך  גם לסגור אותה?

בשלב הראשון חשוב לסקור את האפשרויות הקיימות, בד"כ כשחושבים על פרגולה מתכוונים למספר אפשרויות, פרגולת אלומיניום, פרגולה מברזל ופרגולה מעץ.

איילת אלומיניום מספקת שירות מקצועי של בניית פרגולות מאלומיניום בכל אזור ירושלים והסביבה, לצפייה בדוגמאות של פרגולות אלומיניום בירושלים, לגלריית עבודות אלומיניום בירושלים.

לפרגולות האלומיניום יתרונות רבים מבחינת העמידות וחוזק הנשיאה, הפרגולה לא מצריכה תחזוקה כלל ומחזיקה מעמד שנים רבות, מתאימה לשימוש גם עם מנועים חשמליים והמשקל שלה קל מאוד ביחס לפרגולת ברזל.

פרגולות אלומיניום חזקות עמידות ואינם מצריכות תחזוקה
פרגולות אלומיניום חזקות עמידות ואינם מצריכות תחזוקה

פרגולת ברזל: בפרגולה זו השתמשו רבות לפני שהפרגולות מהאלומיניום כבשו את המרחב, הברזל עמיד מאוד – וגם כבד, מחזיק מעמד שנים רבות ולעתים יותר גמיש מבחינה עיצובית.

פרגולות עץ: מיועדות ליופי המראה הטבעי של עץ או עץ גושני, בצבע עץ או צבע לבן שלעיתים מתאים את עצמו בדיוק לבית ולגינה שמסביב, אך חשוב לזכור כי פרגולות עץ מצריכות תחזוקה, מזג האוויר פוגע בהם והם צריכות שימור, חוץ מזה שתולעי עץ גם יכולים להידבק של הפרגולה, הצבע שלה דוהה עם הזמן והעמידות שלה נמוכה ביחד לפרגולות מאלומיניום או מברזל.

אז מה עדיף? ההמלצה שלנו מניסיון רב שנים היא על פרגולות מאלומיניום בתיאום מול הלקוח ניתן לקבל מגוון רחב של עיצובים איכותיים ועמידים לאורך שנים.

פרגולה אלומיניום נותנת מראה משודרג לבית ולחוץ שלו על ידי הגדלת המרחב השמיש של הבית, שימוש ביותר שטחים בחצר והצלה של הגינה.

סרטון פרגולות אלומיניום – איילת אלומיניום

פרגולה אלומיניום היא כמעט חובה בבתים עם חצרות גדולות, או קטנות, שיש בהן שמש רבה שלא מאפשרת הנאה מהחצר. פרגולה אלומיניום ניתן לבנות כיחידה הנתמכת על קיר הבית, ובעצם ממשיכה את הבית, אל תוך החצר, או על ידי העמדה של יחידה נפרדת מהבית, בתוך הגינה, ובעצם שילובה בתכנון הנוף והגינה בחצר. לשני העיצובים הללו יש יתרונות, והם נקבעים בעיקר מהצורך הספציפי של כל בית, ושל כל עיצוב גינה. כמובן, ניתן לשלב בגינות גדולות, ולעשות גם וגם, כדי לנצל את המקסימום של שטח הגינה.

עיצוב פרגולות אלומיניום  יכול להיות מגוון מאוד, בגלל העבודה עם האלומיניום כחומר שניתן לעצב אותו יכולות פרגולות אלומיניום להיות במגוון סגנונות. החל מפרגולה של קורות אלומיניום גדולות הנשענות על קיר הבית- זוהי פרגולה שמתאימה בעיקר לחצרות שצמודות אל הבית, וזקוקות להצללה  במשך היום. ועד לפרגולות פשוטות המעוצבות כמו סוכת גפנים. אלו פרגולות פשוטות, שי שלהן מבנה כולל של פרגולה מלבנית, עם אפשרות לצמחים מטפסים לצמוח עליהם ולמלא את החלל שבין הקורות. פרגולות אלומיניום יכולות להיות גם מעוגלות, ואפילו בעיצוב גלי, עיצובים אלו יקרים יותר, ומתאימים למצבים שבהם הפרגולה מעוצבת כחלק מתמונת הנוף, ומשתלבת בו, והיא לא רק מקור הצללה.

טיפים כללים לעיצוב פרגולה אלומיניום
הקפידו על גובה נכון של הפרגולה. חשוב שהיא לא תהיה בגובה חלונות הסלון או היציאה לחצר, אלא מעליהם- כדי שלא תפריע בעין.
החליטו מה העיצוב הכולל שלכם. האם הפרגולה היא פריט עיצובי בפני עצמו, או תבנית, אליה תיצקו את העיצוב שלכם. ההחלטה הזו חשובה, כדי שלא תשקיעו ממון רב בפרגולה שבסוף תכסו בצמחים. אם החלטתם שהיא פריט עיצובי, כדאי לבחור צורה שתשתלב בנוף הכללי, או במראה הגינה כך שייווצר מראה הרמוני.

העלות של פרגולה אלומיניום משתנה, בהתאם לתכניות שלכם, לכמות האלומיניום הדרושה לפרגולה, ולעיצוב שלו. פרגולה מעגלית או גלית, תעלה יותר מפרגולה מלבנית. הכניסו את מרכיב המחיר בעיצוב פרגולה אלומיניום שתרצו.

 

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה