פרגולות אלומיניום מחיר מומלץ

רבים וטובים שואלים אותנו מה המחיר המומלץ לפרגולות אלומיניום? על פי מה מקבלים החלטה על מחיר משתלם? במאמר נסקור את האפשרויות.

פרגולות אלומיניום על פי מה נקבע המחיר?

כאשר יש צורך בהצללה לחצר, אחד השיקולים בבחירה של סוג ההצללה הוא, כמובן, המחיר. גם כאשר מחליטים על פרגולות אלומיניום, מחיר הוא נושא חשוב אשר משפיע על הבחירה של הפרגולה. לפרגולות אלומיניום מחיר אשר משתנה בהתאם לסוג הפרגולה, לצורה ולגודל שלה ולסוג העיצוב שלה. ככל שהפרגולה גדולה יותר, כך מחירה יהיה גבוה יותר, כמובן. עם זאת, ניתן למצוא עשרות דגמים יפהפים של פרגולות אלומיניום במחירים השווים לכל כיס, ההצעה שלנו במקרה זה היא לתאם איתנו מועד לפגישה, אנו נבדוק יחד מהם הצרכים הרלוונטיים בנוגע לפרגולה, מה השטח המתאים עבורה, שימושים עתידיים וכו' ע"פ הפרטים הללו נוכל לתת הצעת מחיר וכפי שכתבנו בדף אנו נותנים ייעוץ חינם

בשלב הראשון חשוב להבין באיזה פרגולה אנו מעוניינים – מה השימושים והייעודים שלה?

לחצר שלכם – פרגולות אלומיניום במחיר טוב!

כאשר מחפשים דרך ליצור הצללה יפה ונעימה במרפסת, בגינה או בחצר הביתית, אפשר לבחור במגוון אפשרויות. פרגולות באופן כללי הן דרך טובה להצל על החצר. ישנם שני סוגים עיקריים של פרגולות – פרגולות עץ ופרגולות אלומיניום. פרגולות אלומיניום מעניקות לחצר או לגינה יותר מסתם הצללה – הן מעניקות להן מראה ייחודי וקישוט מרשים. ניתן לרכוש פרגולות אלומיניום במגוון רחב של צבעים, ולהתאים אותן לסגנון של הגינה.

התאמת הפרגולה לסגנון הבנייה ולתקציב הלקוח
התאמת הפרגולה לסגנון הבנייה ולתקציב הלקוח

פרגולות אלומיניום – יתרונות

פרגולות אלומיניום הן פרגולות שעשויות אך ורק מאלומיניום, ללא שילוב של חומרים אחרים – כלומר גם השלד והעמודים וגם חלקי ההצללה עשויים מאלומיניום. היתרון בכך הוא שמדובר בפרגולות חזקות ויציבות, אשר עמידות לאורך שנים רבות. גם התחזוקה של פרגולות אלומיניום פשוטה ובסיסית מאד, ואין בהן חשש לפגיעות של חרקים וכדומה. קל מאד להתקין פרגולות אלומיניום, והן גם תופסות שטח מינימלי, משום שאין צורך בבסיס משמעותי עבור הפרגולה. זאת מפני שהאלומיניום הוא חומר קל מאד, כך שהוא אינו דורש עיגון מעבר לעיגון הבסיסי.

עיצוב

העיצוב של פרגולות אלומיניום הוא מרשים, יוקרתי ויפהפה. אפשר למצוא פרגולות אלומיניום במבחר גדול של דגמים, החל בדגמים חלקים אשר עשויים להמשיך את העיצוב של הבית, ועד לדגמים מחוספסים, בעלי מרקם של עץ, למראה טבעי אשר משתלב היטב בגינה או בחצר. יש לציין שכל הצבעים של פרגולות אלומיניום הם צבעים המוטמעים באלומיניום, כך שאין חשש לדהייה או לקילוף של הצבע כתוצאה משמש ישירה או מגשמים. פרגולות אלומיניום מגיעות גם במגוון צורות עיצוב – פרגולות עגולות, פרגולות מרובעות, פרגולות קשת ועוד.

לפרטים נוספים לייעוץ ולהצעת מחיר חינם פנו אלינו שירות לכל אזור ירושלים והסביבה – איילת אלומיניום, רחוב העוצמה 17 אזור התעשייה עטרות ירושלים, בני: 052-8478529

סרטון עם תמונות של פרגולות מאלומיניום אותם התאמנו עבור לקוחותינו

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה