פרגולת אלומיניום שתלווה אותך לאורך שנים רבות

פרגולת אלומיניום – במה – והאם היא עדיפה על פני פרגולה מעץ?

התחרות שלא נגמרת בין פרגולות מעץ לבין פרגולות מאלומיניום, תשאלו כל מתקין וכל בעל מקצוע, על דבר אחד אין חולקים, אם אתם חושבים רק על יופי – אז הוא בעיני המתבונן וכמובן שעל טעם וריח וכו',אבל אם לוקחים בחשבון את עמידות החומר, את הצורך בתחזוקה – כאן כבר המחלוקת יורדת – פרגולת אלומיניום – היא חזקה יותר, וגם לא מצריכה תחזוקה – מידע מלא על פרגולות אלומיניום בקישור

עד לפני כמה שנים הייתם יכולים לראות בחצרות פרטיים ובבתי עסק רבים פרגולות עשויות מעץ, שכן העץ היה פופולארי מאוד בתעשייה של פתרונות הצללה מכיוון שהוא ניתן לעיצוב בצורה נעימה לעין ויש בו את הניחוח הזה שמחזיר אותנו אל הטבע הרך והטוב ששכחנו מעצם קיומו במרדף הלא נגמר אחר צרכי היומיום השונים. העץ מגיע במגוון צבעים וגוונים, ווריאציות שונות כך שהעיצובים שניתן לעשות בו הם עשירים ביותר ומגוונים.

בשנים האחרונות תפס האלומיניום מקום של כבוד בכל סוגי התעשיות, מגוון עבודות נעשות מאלומיניום כפי שניתן לראות באתר , בין השאר תעשיית פתרונות ההצללה השונים.

האלומיניום לא סתם הגיע למקום של כבוד בו הוא נמצא כיום אלא יש לחומר הזה כמה יתרונות משמעותיים שגרמו לו להיות שימושי כל כך בתעשיות שונות.

מהם היתרונות של האלומיניום?

  • אלומיניום הוא חומר קל משקל ונוח מאוד לעיבוד ולעיצוב , העובדה הזו מאפשרת ליצרני פרגולות אלומיניום "לשחק" עם החומר ללא כל הגבלות כמעט וליצור תחת ידיהם פרגולות במגוון צורות ועיצובים כפי שתוכלו לראות באתרי תיירות שונים, בבתים פרטיים ובבתי עסק שונים.
  • יתרון נוסף הוא העמידות של המתכת הזו בפני תנאי מזג אוויר משתנים. העץ לעומת האלומיניום אינו עמיד לרטיבות ומתנפח כתוצאה ממים עם הזמן, הוא אינו שומר על צורתו המקורית. לכן העץ נמצא יעיל פחות בעיקר כאשר מדובר בפרגולות שאמורות להיות מצויות כל הזמן במרחב חיצוני שחשוף לרטיבות ומנגד לחום כבד.
  • כמו כן, האלומיניום אינו חומר שדורש תחזוקה ביומיום. העץ לעומת זאת דורש ניקוי והברקה ואילו האלומיניום כמעט אינו דורש תחזוקה. הדבר נוח ביותר בעיקר כאשר מדובר בפרגולות גבוהות וגדולות שהתחזוקה השוטפת שלהן עלולה להיות קשה ומעיקה.

התקנת פרגולת אלומיניום

  • התקנת פרגולת אלומיניום היא תהליך פשוט למדי שאינו אורך זמן רב. בשלב ראשון יש למדוד אתה שטח ולהבין מהם הממדים שאמורים להיות לפרגולה העתידית.
  • בשלב הבא יש לבחור חומר גלם שממנו תעשה הפרגולה. ההמלצה כיום היא דווקא על חומר פרגולות עשויות מאלומיניום.
  • לאחר מכן יש לחפש עיצובים שונים של פרגולות באתרי האינטרנט השונים ובסביבה הקרובה והרחוקה ולבנות הדמיה של הפרגולה אותה הלקוח חפץ.
  • השלב הרביעי והאחרון הוא התקנת הפרגולה שאף היא אינה תהליך מורכב בייחוד כאשר היא נעשית על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום.

סרטון עם מגוון תמונות מפרויקטים שביצענו

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה