פרופיל בלגי כל מה שצריך לדעת

פרופיל בלגי להפוך את הבית למה שתמיד חלמת!

מהו פרופיל בלגי? פרופיל בלגי הוא הצורה המקובלת ביותר היום לעיצוב חלונות, ופתחים שונים בבית. זהו בעצם שילוב בין זכוכית, למסגרות מתכת בעיצובים שונים. המאפשרים גם סגירה חזקה והרמטית, וגם מראה קליל ואוורירי, עם נוף לטבע, וסגירה איכותית, שמונעת כניסת רוחות, גשמים ושמש. בדף פרופיל בלגי סקרנו את הסוגים השונים של הפרופיל הבלגי

איילת אלומיניום מתמחה בכל סוגי הפרופילים החל מפרופילים קלאסיים ועד פרופיל בלגי ופרופיל אופיס, בכל מה שקשור לאלומינויום בירושלים ובסביבה תקבלו באיילת אלומיניום מענה מושלם.

פרופיל בלגי – החלון שתמיד חלמת עליו!

בשנים האחרונות עברו כמעט כל המעצבים להשתמש בפרופיל בלגי בגלל האיכות הגבוהה שלו, ופתרונות העיצוב השונים והמגוונים שהוא מציע. פרופיל בלגי מאפשר עיצוב מגוון, תואם למקום בו הבית נמצא, ואפשרות לפנות אל הטבע, בצורה כמעט בלתי אמצעית. וכמובן איכות גבוהה ועמידות לשנים רבות.  ישנם מגוון אפשרויות עיצוב שונות לפרופיל בלגי, והוא מאפשר עבודה מגוונת, בחלונות, דלתות, דלתות הזזה, סגירת תקרות, או כל סגירה אחרת של חללים שונים. הגיוון הגדול שיש בעבודה עם פרופיל בלגי הפך אותו לפתרון האופטימלי לבתים שונים.

עיצוב בעזרת פרופיל בלגי מתאים גם לדירות קטנות, שרוצות להקנות לבית מראה גדול ומרווח יותר, וגם לבתים גדולים עם נוף עוצר נשימה שרוצים שייכנס אל תוך הבית. שימוש בפרופיל בלגי היה נפוץ בעיקר באירופה, אבל הגיע בעשורים האחרונים גם לארץ, והפך לפופולרי במיוחד גם כאן.

פרופיל בלגי איכותי קונים מחברה מקצועית, ומתמחה בתחום. הפרופיל הבלגי המקובל והמקורי הוא פרופיל בלגי ממתכת. שמאפשר עיצובים עדינים יותר, עם קימורים שונים. עם זאת, עיצוב בברזל הוא יקר יותר, ולכן ניתן למצוא היום עיצובים שונים של פרופיל בלגי בעזרת אלומיניום. שנותן תוצאות מרהיבות, במחירים זולים יותר ממתכת, וברמת גימור, וחוזק חזקים שיישארו לשנים רבות.

התקנה של פרופיל בלגי מחייבת ידע מקצועי של מי שמתמחה בהתקנה זו. חשוב מאוד לקחת מידות מדויקות של המקום בו יותקן הפרופיל הבלגי, ולתכנן את גודל החלונות או הדלתות שמותקנות בו. תכנון מדויק יבטיח שהחלונות או הדלתות יתאימו בצורה אופטימלית לחלל וייסגרו אותו בצורה טובה, יהיו עמידים ובטיחותיים. בנוסף ניתן להתאים לחלונות גם רשתות שונות, תריסים רגילים או חשמליים, ומנגנונים שונים. כאשר מתקינים פרופיל בלגי האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות, וניתן לעצב בצורה מדהימה שתחמיא לבית ותשתלב עם הנוף.

לקבלת ייעוץ חינם בכל הקשור לפרופילי אלומיניום ועבודות אלומיניום, אתם יותר ממוזמנים ליצור אתנו קשר 

 

 

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה