תריסי אלומיניום

תריסי אלומיניום או תריסי עץ? כל מה שחשוב שתדעו על תריסים!

trisei_glila_small
תריסי אלומיניום, מרכיב נפוץ וסטנדרטי בבנייה או שיפוץ

כמעט בכל בית כיום מותקנים תריסי אלומיניום. מה היתרונות של תריסי אלומיניום על פני תריסי עץ? בראשית המאמר נזכיר שאיילת אלומיניום מתמחה בכל עבודות האלומיניום בירושלים והסביבה, ניתן ליצור אתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר חינם בטלפון בני: 052-8478529 המפעל שלנו ממוקם ברחוב העוצמה 17 אזור התעשייה עטרות ירושלים, וממנו אנו מייצרים עבודות לכל ירושלים והסביבה.

ארצנו הנה ארץ שטופת שמש ופתרונות הצללה איכותיים הם חובת המציאות. תריסי אלומיניום מהווים פתרון איכותי חזק ולא יקר שבא להחליף את תריסי הברזל והעץ שהיו נהוגים בעבר.
תריסי אלומיניום מגיעים בצורות שונות ובסגנונות שנים וכיום מהווים את הפתרון הנפוץ ביותר בבתים, בנוסף תריסי אלומיניום מאפשרים שליטה על כמות האור, הרוח והרעש החודרים מבחוץ.

אז מה עדיף תריסי עץ או אלומיניום?

אמנם לתריסי עץ יש מראה אסטטי וחמים בסביבה הביתית, אך לפני שמתקינים תריסים בבית חשוב לשקול ולקחת בחשבון פרמטרים נוספים מלבד יופי ואסתטיקה. הצורך בתריסים אינו אסתטי בלבד ותפקידם אינו מסתכם בנראות שלהם, יש צורך לבחון מאפיינים נוספים הקשורים בעמידות שלהם לאורך שנים, בחוזק שלהם וביכולתם לספק הגנה.
עיצוב: לתריסי אלומיניום ישנו יתרון עיצובי על פני תריסי עץ. אמנם לתריסי עץ יש נטייה להשאיר רושם חיובי בשל המראה וניחוח העץ הנודף מהם, אך לתריסי אלומיניום יש היצע של אפשרויות רבות יותר מבחינת צבעים וטקסטורות כך שניתן יהיה לבחור תריסים המתאימים לסגנון עיצוב חדרי הבית.
עמידות ותחזוקה:– תריסי עץ דורשים תחזוקה תמידית והם רגישים מאוד לפגעי מזג אויר, רטיבות וגשם עשויים לפגוע בהם ולגרום להם לריקבון, הם גם חשופים לבעיות של תולעי עץ. הם מצריכים תחזוקה רבה ובנוסף צריך לדעת כיצד לתחזק אותם כדי לא לגרום להם נזק. תריסי אלומיניום לעומתם אינם מצריכים שום תחזוקה מיוחדת פרט לניגוב אבק מפעם לפעם וכן הם עמידים מאוד לפגעי הזמן ומזג האוויר, בנוסף השיקול הוא גם עם החיבור בהקמה לחלונות האלומיניום שהנם מפרטי סטנדרטי כיום בבנייה חדשה או שיפוץ, יחד עם החלונות מתאימים עבורם גם דלתות מאלומיניום, כך שבסופו של דבר השיקול בתריסי האלומיניום הוא על המפרט השלם של הדירה.
משקל: משקלם של תריסי אלומיניום נמוך למדי ביחס לתריסי ברזל רגילים, וזה יתרון משמעותי ביותר. במיוחד אם יש חלון המתפרס על פני שטח גדול וזקוק להרבה תריסים. באמצעות תריסי אלומיניום ניתן להבטיח כי ניתן יהיה לתלות אותם בקלות, מסגרת התריסים תוכל לשאת את משקלם ולהחזיק אותם לאורך זמן.
מחיר: מחירם של תריסי האלומיניום נמוך יותר משמעותית ממחירם של תריסי עץ. שיטת הייצור שלהם מוזילה אותם האופן משמעותי.
לפי כל הפרמטרים תריסי אלומיניום עדיפים על פני תריסי עץ, הם קלים יותר, זולים יותר, גמישים יותר מבחינת העיצוב וכן מחירם נמוך משמעותית.

ולסיום סרטון מערוץ היוטיוב שלנו – איילת אלומיניום

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה