בנייה קלה מאלומיניום – לבנות מהר, בטוח וזול!

יש לכם שטח לנצל? בנייה קלה תעשה את העבודה!

כאשר רוצים להרחיב את הבית, להוסיף חדר או לסגור מרפסת, ניתן לעשות זאת בדרך הארוכה: לבנות את התוספת כשם שנבנה הבניין כולו, באמצעות חומרי בנייה סטנדרטיים ומסורתיים כמו לבנים, בטון וכן הלאה.

העולם התקדם ואיתו גם אפשרויות הבנייה, איילת אלומיניום מתמחה בבנייה קלה באמצעות אלומיניום לכל סוגי השימושים – סגירת חדרים, בניית חדרונים ועוד, למגוון עבודות האלומיניום והפרופילים אותם אנו מספקים.

אך ישנה גם אפשרות נוספת, מהירה יותר ובעלת יתרונות רבים נוספים – בנייה קלה.

בנייה קלה מאלומיניום היא שיטת בנייה אשר מאפשרת לכם לסגור את המרפסת או להוסיף את החדר הנחוץ במהירות וביעילות, ובפחות לכלוך. שיטה זו גם מאפשרת לכם להמשיך לגור בבית במהלך עבודות השיפוץ, ללא סיכון או קושי מיותרים.

בנייה קלה, למה דווקא באלומיניום?

בנייה קלה מאלומיניום נעשית באמצעות לוחות בנייה מיוחדים, אשר עשויים מבסיס של אלומיניום (או פלדה במקרים מסוימים), וממילוי של פוליסטירן מוקצף, שמטרתו ליצור בידוד מתאים לקירות של המבנה החדש, כנגד שינויי טמפרטורה וכנגד רטיבות שעלולה לחדור למבנה החדש

(במאמר מוסגר: במידה ואתם גרים באזור ירושלים – עיר קרה ורטובה בה הבידוד ואיכות הבנייה קריטית אנו מציעים לבקר בעמוד המוקדש כולו לעבודות אלומיניום בירושלים, בו ניתן להתרשם ממגוון האפשרויות הרחב) 

נמשיך, בנייה קלה באלומיניום נעשית באמצעות הלוחות הללו ביעילות רבה במיוחד, משום שמדובר בלוחות בעלי משקל נמוך מאד, כך שנוח להעביר אותם ממקום למקום וקל לבנות בהם.

לוחות אלו משמשים לעיתים קרובות גם כפתרונות הצללה או הגנה מגשם במקומות ציבוריים כמו מסעדות וכדומה.

נוסף על כך, בנייה קלה מאלומיניום נחשבת לבנייה ירוקה וידידותית לסביבה, משום שהבנייה בשיטה זו יוצרת מינימום של פסולת בנייה, מינימום אבק ומינימום רעש.

איך מבצעים את הבנייה בפועל?

ההרכבה של לוחות הבנייה הקלה נעשית באמצעות הדבקה או ריתוך של הלוחות זה לזה, כך שאין צורך בציוד מכני כבד כמו מנוף או טרקטור, ואין צורך בחומרי מילוי נוספים מלבד הלוחות עצמם (כמו למשל חול או חצץ המשמשים בבנייה רגילה).

ההרכבה של הלוחות צריכה להיעשות בצורה מדויקת ומקצועית, אך היא פשוטה במיוחד, ונעשית במהירות רבה. גם כוח האדם הנחוץ לביצוע העבודה קטן בהרבה מזה הדרוש לבנייה רגילה.

כך שנוסף לכל היתרונות של בנייה קלה מאלומיניום, קיים גם היתרון של החיסכון הכלכלי והעלויות הנמוכות. למעשה, לאחר שהקירות מורכבים, כל שנותר לעשות הוא להוסיף חלונות ודלתות בהתאם לצורך, להתקין מערכות חשמל ואינסטלציה, וליצור חיפוי וצבע מתאים לקירות, לסיום העבוד

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה