דלתות אלומיניום

איילת אלומיניום מתמחה בבניית דלתות אלומיניום אתם יותר ממזומנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ הצעת מחיר

דלתות האלומיניום הפכו בשנים האחרונות לפתרון המועדף על רבים, ובעיקר בזכות יתרונותיהן הבולטים: דלתות אלומיניום הן עמידות מאד. הן מחזיקות מעמד לאורך שנים ואין צורך להחליפן באחרות. דלתות אלומיניום מוצעות בעיצובים מרשימים, המשתלבים נהדר במרחב כולו ויוצרים מראה מסוגנן ויפה יותר. דלתות אלו מציעות בידוד מרבי, ובמיוחד בהשוואה לדלתות העשויות מחומרים אחרים, כמו עץ למשל. הן פתרון מצוין לאלה שאינם מוכרים להשתפר על האיכות, ולאלה המחפשים את השילוב הנכון שבין פונקציונליות ליופי וסגנון.

דלתות האלומיניום של איילת אלומיניום

דלתות האלומיניום שלנו מבטיחות לכם איכות ברמה גבוהה ומענה נקודתי לצורך שלכם. איילת אלומיניום הינה חברה משפחתית הפועלת בתחום האלומיניום למעלה מ – 30 שנה. הצוות שלנו בחברה מתמחה בעבודות אלומיניום מסוגים שונים, לרבות דלתות ואף חלונות מאלומיניום. אנו עובדים עם בעלי מקצוע מיומנים, ויחד איתם עוזרים ללקוחות שלנו, פרטיים ועסקיים כאחד, למצוא בדיוק מה שהם מחפשים. אנו עובדים עם מעצבי פנים, אדריכלים וקבלנים וכן עם מיטב הספקים בתחום, הנחשבים למובילים בארץ.

דלתות האלומיניום שלנו מציעות לכם יתרונות רבים:

עיצובים רבים ומגוונים מאד – תוכלו למצוא דלתות אלומיניום בסגנונות עיצוב שונים ולבחור את המתאימה לכם ביותר.

בידוד ואיכות ברמה גבוהה – בחירה בדלת אלומיניום לבית או לעסק שלכם מבטיחה לכם מענה ברמה גבוהה ובידוד מרבי, הן מקור וחום והן מרעשים. האלומיניום הוא חומר חזק ואיכותי ויחד עם תוספות שונות גם משמש כמבודד מוצלח. דלתות האלומיניום הן פתרון לכל בית והן מציעות הגנה רבה למרחב. מדובר בדלתות חזקות מאד, המיועדות בעיקר כדלתות כניסה.

קלות במשקלן – שלא כמו דלתות מעץ למשל, דלתות אלומיניום הן קלות מאד במשקל. קל לפתוח ולסגור אותן ואין צורך להשקיע מאמץ או כוח רב כדי לעשות זאת.

מחיר הוגן – מי שרוכש את דלתות האלומיניום שלנו נהנה מתמורה מלאה. דלתות האלומיניום שלנו מוצעות לכם במחירים הוגנים, ובעיקר בעלות משתלמת במיוחד. מדובר בהוצאה כדאית למי שאיננו רוצה להתפשר על האיכות ולמי שמחפש את הטוב ביותר.

מעוניינים לשלב דלתות אלומיניום בבית או בעסק שלכם? נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בבחירה.

גלריית דלתות אלומיניום