חלונות בירושלים

חלונות יפים בירושלים רק עם איילת אלומיניום!

משפצים את הבית? בונים בית חדש? או שהחלטתם שהגיע להחליף את החלון הישן בחלון טוב ואיכותי, החלונות של חברת איילת אלומיניום משלבים נוחות, איכות עם עיצוב ברמת אסתטיקה גבוהה. אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם בהם אנו משתמשים ועם זאת מעניקים ללקוחותינו מגוון רחב של אופציות עיצוביות לחלונות אלומיניום כל פרופילי האלומיניום הבלגי, הקלסי, ופרופיל האופיס, אנו נתאים עבורכם את החלון הטוב ביותר – אנו מאמינים שהחלון הוא היופי של הבית! לצפייה בעבודות אלומיניום שבצענו בירושלים

בכל שלב בתהליך ההחלטה אנו מזמינים אותך לפנות אלינו קבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר – התקשרו אל בני – 052-8478529

חלונות להחלפה בירושלים

בתים רבים בירושלים נבנו לפני שנים רבות עוד בתקופת המנדט הבריטי, גם השכונות החדשות (_ כך כונו בעבר) אינן חדשות כלל כיום וצעירים שבאים להתאכלס בהן חפצים לשנות את פני הבית ולערוך שיפוץ על מנת לחדש את הבית.

במהלך בניית תכנית השיפוץ יש לבחור חלונות להחלפת החלונות הישנים. בדירות ישנות רבות בירושלים חלונות הבית היו עשויים ממסגרת עץ צבועה בלבן או באפרפר ומזכוכית דקה לשמשות החלון. חלונות אלו נפתחים בקלות מכל משב רוח, צבעם התקלף עם הזמן והבידוד שלהם הינו אפסי כמעט. בנוסף, הם אינן עמידים בפני המזג האוויר החורפי והקר של ירושלים.

סרטון איילת אלומיניום – חלונות בירושלים

למה להחליף חלונות בירושלים דווקא באיילת אלומיניום?

חברת איילת אלומיניום מתמחה מזה שנים רבות בתכנון ובביצוע פרויקטים רבים בתחום עבודות האלומיניום בירושלים לדוגמה החלפת חלונות במשרדים, בבתים פרטיים ובדירות מגורים.

מלבד החלונות אנו מבצעים סגירת מרפסות על ידי חלונות אלומיניום ענק מבודדים היטב. אנו מומחים אף בהתאמת עיצוב החלון והגימורים לחלל הכולל של הבית כך שהחלונות יתאימו לסגנון השיפוץ הכללי.בדף השירותים שלנו ניתן לצפות במגוון עבודות האלומיניום אותם אנו מספקים

ירושלים מתאפיינת במזג אויר קריר וגשום בימות החורף, בערבים רוחות שורקות, גשמים ניתזים ויש צורך בחלונות עשויים מחומרי גלם איכותיים שיבודדו את הבית ממזג האוויר השורר בחוץ.

אצלנו באיילת אלומיניום משתמשים בחומרי גלם איכותיים ביותר החל מאלומיניום מבודד איכותי ביותר וכלה בזכוכיות עבות מבודדות שימנעו חדירת, קור, רוחות וגשם מבעד לחלון, גם הסגירה של החלון הרמטית ביותר ונותנת בידוד מספיק לחדר.

אז למה דווקא אילת אלומיניום?

אנו מנוסים מאוד בהתאמת חלונות בירושלים ויודעים כיצד להבטיח שהחלון יהיה מבודד מספיק ויחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. השירות אנו מעניקים משתלם במיוחד וכולל את חומרי הגלם האיכותיים. הניסיון שלנו הוא מעל לכל, אנו עוסקים בתחום כבר למעלה משלושים שנה ומתמחים בהתאמת זוג החלון, רמת הבידוד והעיצוב לשאר העיצוב בבית כך שהחלון ישלים את התמונה ואף יעצים אותה.

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה