סגירת מרפסות בירושלים

סגירת מרפסות בירושלים רק עם איילת אלומיניום!

חושבים על סגירת מרפסת לצורכי הרחבת הסלון? יצירת חדרון קטן עבור אחד מבני הבית, או מרפסת שמש נעימה להתענג בה עם הכוס קפה של הבוקר – מסתבר שכיום עם התקדמות חומרי האלומיניום בתוך זמן קצר יכולה להיות לכם מרפסת סגורה איכותית חזקה ויציבה שתשמש אתכם שנים רבות קדימה.

אם אתם חושבים על סגירת מרפסת ואתם גרים בירושלים אל תפספסו שיחה עם המקצוענים בתחום סגירת המרפסות בירושלים – איילת אלומיניום – מזמינים אותך להתקשר כבר עכשיו אל בני 052-8478529 וליהנות מחוויית שירות נעימה אדיבה ומקצועית.

אז קצת על סגירת מרפסות באלומיניום

חומרי הגלם האיכותיים לסגירת מרפסות שהתפתחו בשנים האחרונות מאפשרים בניית מרפסות וסגירתן לחדר לכל דבר בקלות יותר מאי פעם. בעבר, רבים לא חפצו לסגור מרפסות משום שחששו מהעלות הגבוהה הכרוכה בהליך, מחומרי גלם לא מספיק איכותיים ומבודדים שעלולים להכניס למרפסת הסגורה רטיבות בחורף ולגרום לאי נוחות משמעותית לדיירי הבית. למידע נוסף וגלריית תמונות בכל הקשור לסגירת מרפסות

סגירת מרפסות בירושלים סרטון של איילת אלומיניום מיוטיוב.

למה מרפסות סגורות  דווקא בירושלים?

כיום, המציאות בענף סגירת המרפסות השתנתה לבלי הכר במיוחד במקומות צפופים בהם מטרז' הדירות אינו גבוה בדרך כלל מכיוון שמדובר בדירות בבניין מגורים משותף, בשכונות ישנות בעלות סגנון בניה צפוף ומיושן. ירושלים הבירה , בשכונותיה הישנות מתאפיינת בסגנון בניה צפוף של בנינים משותפים בהם דירות מגורים רבות. בשכונות המרכזיות בעיר כדוגמת גאולה, מאה שערים, קטמון ועוד הדירות קטנות בדרך כלל כשאליהן מצורפת מרפסת קטנטנה במיוחד.

סגירת מרפסת- פתרון מושלם לבעיית המקום בבית!

סגירת מרפסות בדירות אלו בירושלים יכולה להוות פתרון מצוין לצפיפות בדירות הישנות. מרפסת סגורה בחומרי גלם איכותיים כמו אלומיניום מבודד (להרחבה על עבודות אלומיניום בירושלים ניתן לקרוא כאן) וזכוכית באיכות מעולה הופכים כל מרפסת שהיא לחדר לכל דבר בו ניתן לשהות, לשחק ואף לישון גם בימות החורף הגשומים. כך מתווסף לבית חדר נוסף ללא עלויות גבוהות של שיפוץ ובצורך פשוט יותר של קבלת היתר בניה הודות לרפורמת המרפסות. כידוע, הליך קבלת היתרי בניה להרחבת דירה בירושלים הוא הליך מורכב רצוף ביורוקרטיות שונות ועלול להמשך זמן רב. מרפסת סגורה יכולה להיות פתרון מצוין, זול , מהיר, זמין ואיכותי.

 

קצת על איילת אלומיניום

איילת אלומיניום היא חברה המתמחה בביצוע פרויקטים באלומיניום כמו סגירת מרפסות, חלונות אלומיניום מבודדים ושאר עבודות בתחום האלומיניום בירושלים ובסביבתה.

איילת אלומיניום מתאימה את חומרי הגלם שלה לצרכי האנשים החיים בירושלים בכלל ולצרכי הלקוח בפרט.

לדוגמה, בירושלים אנו נשתמש בחומרי גלם מבודדים במיותר כדי למנוע חדירת קור ורוחות בימות החורף למרפסת או מבעד לחלון. גם מהבחינה העיצובית, המומחים שלנו יכלו לסייע לכם להתאים פרופילים יפים ומעוצבים לחלונות הבית, למרפסת הסגורה והכל במקצועיות ובמומחיות כמו שרק המומחים של איילת אלומיניום יודעים. אנו מתייחסים לחלון או למרפסת כחלק בלית נפרד מעיצוב הבית הכולל ועמלים להתאים את העיצוב של החלון כך שישתלב בהרמוניה עם שאר חלקי החדר או הבית.

 

 

איילת אלומיניום מתמחה בעבודות אלומיניום בפריסה ארצית, אם זה אלומיניום - זה אנחנו! פרגולות, חלונות, דלתות, סגירת חדרים ועוד.
ניתן להתרשם באתר ממגוון הפרויקטים אותם ביצענו וממידע מקצועי רחב.

השארת תגובה