סגירת מרפסות

באיילת אלומיניום תקבלו מענה מושלם לכל הסוגים והגדלים של המרפסות וכן התאמה בין סוגי הפרופילים השונים לשאר אלמנטי העיצוב בבית.

סגירת מרפסות

הפיתוחים האחרונים בתחום הבנייה ובעיקר המרפסות וכן חומרי הגלם השונים, הנחשבים לאיכותיים ועמידים מאד, מאפשרים לנו ליהנות כיום ממגוון רחב מאד של פתרונות בהתאמה אישית. מי שיש לו מרפסת פתוחה, יכול לסגור אותה באמצעות פתרונות בנייה קלה, ההופכים את ההליך לפשוט, מהיר וזול יותר וכמו כן, איכותי מאד. סגירת מרפסת יכולה להיעשות בדרכים שונות ולספק מענה לרבים, המעוניינים להרוויח חדר נוסף או מרחב סגור שישמש אותם לצרכים שונים.

מדוע כדאי לסגור מרפסת

סגירת מרפסת יכולה לשמש כפתרון מושלם לכל מי שרוצה לנצל את השטח הקיים לטובת תוספת של חדר בבית, בין אם כחדר עבודה, למשל, כחדר ילדים או משחקים או אפילו כדי להפוך את המרפסת למרפסת שמש שניתן לנצל אותה גם במהלך החורף, כשקר וגם גשום. סגירת המרפסת, שאפשרית כיום על פי החוק וכחלק מרפורמת המרפסות, יכולה להיעשות במסגרת של בנייה קלה, ההופכת את ההליך כולו לפשוט הרבה יותר. בניה כזו מקצרת את התהליך באופן משמעותי, מאפשרת התקנה מהירה יותר וגם נחשבת לזולה מאד, בהשוואה לסוגי בנייה אחרים.

 

האפשרויות הקיימות

סגירת מרפסת יכולה להיעשות כיום בדרכים שונות, תוך התייחסות לצרכי הדיירים ולצרכיו של המרחב עצמו. הליך הסגירה מתייחס לפרמטרים שונים, כמו כמות האור הנכנסת למרחב, כמות האור הנדרשת בו, המאפיינים העיצוביים שבהם מעוניינים ועוד. שימוש באלומיניום מקנה למבקשים את סגירת המרפסת פטור מהיתר בנייה ומאפשר להם ליהנות מעבודות בנייה שונות, הנדרשות לשם הסגירה. מדובר באלומיניום מבודד, הכולל גם זכוכיות חזקות מאד וחומרי אלומיניום, הנחשבים בין החזקים ביותר כיום. שילוב זה של חומרים מספק מענה ברמה גבוהה, העומד בכל התקנים הנדרשים. ניתן לבחור בפרופילים שונים, כמו פרופיל בלגי, הנחשב לפופולרי מאד, כמו בלרום וגם פרופיל 2000.

איילת אלומיניום, המתמחה בביצוע פרויקטים שונים בתחום האלומיניום בכל אזור ירושלים והסביבה, מציעה לכם פתרונות שונים שיעזרו לכם ליהנות ממענה מדויק, בהתאמה מלאה. אם אתם רוצים לסגור את המרפסת שלכם בבית, אנו נעזור לכם למצוא את הפרופיל הנדרש לכם, תוך התייחסות לכל האלמנטים השונים בבית, תוך בחינת הצרכים שלכם והעיצוב הכולל של המרחב.

על מנת לבחור את סגירת המרפסת המתאימה ביותר לכם ולבית, מומלץ להתייעץ עם איילת אלומיניום - בין אם זה הוספת חדר חדש בבית, חדר עבודה או בניית מרפסת שמש, 

בכל שלב התכנון חשוב לקחת בחשבון האם נשלב זכוכית יחד עם האלומיניום? לכמה אור החדר זקוק?

כחלק ממה שנקרא רפורמת המרפסות - קיים תהליך שמקל מאוד על סגירת מרפסות באמצעות בנייה קלה - כגון אלומיניום - על ידי מתן פטור מהיתר בנייה לשורה ארוכה של ביצוע עבודות בניה.

למה דווקא מרפסת אלומיניום?

על ידי שימוש באלומיניום מבודד, תוך שילוב עם זכוכיות חזקות וחומרי אלומיניום איכותיים ומהיצרנים המובילים העומדים בכל התקנים והדרישות, אנו מגיעים לתוצאות מצוינות של

  • עלויות נמוכות יותר ביחס לבנייה קלה אחרת
  • זמני התקנה קצרים יותר
  • בידוד מעולה מחום וקור וגם כנגד חדירת גשמים

אחד היתרונות המשמועותיים של אלומיניום על פני חומרים אחרים שהוא חזק כמו ברזל אך קל פי חמש ממנו, האלומיניום עמיד בפני אש, מבודד מקור וחום, ואינו מחליד

באמצעות סגירת מרפסת בחומרים מאלומיניום ניתן להגיע למגוון ענק של עיצובים ואפשרויות כגון:

  • פטיו עם צמחיה ופינות ישיבה - תוך שמירה על הנוף
  • חדר משחקים לילדים
  • חדר נוסף בבית
  • הרחבת הסלון